წარმატებულად ჩატარდა ჩვენი პროექტის “ახალგაზრდობის ხმა” შემაჯამებელი ღონისძიება, რომელზეც მოხდა პროექტის მონაწილეების დაჯილდოება და დებატების ეროვნული ჩემპიონატის გამარჯვებულების გამოვლენა.
დაჯილდოების ღონისძიებას, რომელიც გაიმართა თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში ესწრებოდნენ პროექტის მხარდამჭერი ახალგაზრდობის სააგენტოს ხელმძღვანელის მოვალოების შემსრულებელი და პროექტში ჩართული 20 მუნიციპალიტეტის მონაწილეები.
მართლაც ძალიან სასიხარულოა ახალგაზრდების ასეთი პოზიტიური შთაბეჭდილებებისა და გამოცდილების მოსმენა დებატებისა და პროექტის მნიშვნელობის შესახებ.

The summary event of our project “Youth Voice” was successfully held, where the project participants were awarded, and the winners of the National Debate Championship were announced.
The award ceremony, which was held at Tbilisi State University, was attended by the acting head of the Youth Agency supporting the project and participants from 20 municipalities involved in the project.
It is truly gratifying to hear such positive impressions and experiences of young people about the importance of debates and the project.