საქართველოს დებატებისა და განათლების ინსტიტუტი
სამუშაო შეხვედრა ჩვენი პარტნიორი დებატების პოლონური ორგანიზაციის წარმომადგენელთან ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში
მოხარულები ვართ, რომ წარმატებულად ჩატარდა შეხვედრა ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში ჩვენი პარტნიორი დებატების პოლონური ორგანიზაციის წარმომადგენელთან ერთად. სამუშაო შეხვედრაზე ჩვენს სტუმარს გავაცანით პროექტის “დებატები უკეთესი განათლებისთვის” მიღწევები და განვიხილეთ სამომავლო ერთობლივი გეგმები და პროექტები. გვიხარია, რომ ჩვენს მუდმივ საერთაშორისო პარტნიორებს უკრაინიდან, ლატვიიდან და ლიტვიდან, პოლონეთიც შემოუერთდა.

Work meeting with the representative of our partner Polish debate organization at Ilia State University
We are glad that the meeting with the representative of our partner Polish Debate Organization was successfully held at Ilia State University. At the workshop, we introduced our guest to the achievements of the project “Debates for Better Education” and discussed joint future plans. We are thrilled that Poland has become one of our permanent international partners, just like Ukraine, Latvia, and Lithuania.