საქართველოს დებატებისა და განათლების ინსტიტუტი
ეროვნული ტურნირის დაჯილდოების ცერემონიალი და პროექტის “დებატები უკეთესი განათლებისთვის” შემაჯამებელი ღონისძიება
წარმატებულად ჩატარდა პროექტის “დებატები უკეთესი განათლებისთვის” შემაჯამებელი ღონისძიება. ცერემონიალზე მოხდა გარემოსდაცვით თემატიკაზე ჩატარებული დებატების ეროვნული ტურნირის მონაწილეებისა და პროექტში ჩართული მასწავლებლების დაჯილდოება.
მასშტაბური ტურნირი ჩატარდა გარემოსდაცვით თემატიკაზე, თეგეტას შვილობილი ორგანიზაციის, ,,თეგეტა გრინ პლანეტისა“, და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით და აერთიანებდა 400-ზე მეტ მონაწილეს მთელი საქართველოდან.

Award ceremony of the national tournament and concluding event of the “Debates for Better Education” project
The summary event of the “Debates for Better Education” project was successfully held. At the ceremony, the participants of the national environmental debate tournament and the teachers involved in the project were awarded.
The large-scale tournament was held on the environmental theme, with the support of Tegeta’s subsidiary organization, “Tegeta Green Planet” and the United Nations Development Program (UNDP), and brought together more than 400 participants from all over Georgia.